Pletykafészek - Élő

Archívum – Szakmai stáb 17/18

#
Név
Nemzetiség
Születési idő
Szerepkör
Edzői stáb
Peter Bosz
holland
1963.11.21
vezetőedző
Hendrie Krüzen
holland
1964.11.24
segédedző
Albert Capellas Herms
spanyol
1967.10.01
segédedző
Wolfgang de Beer
német
1967.01.02
kapusedző
Matthias Kleinsteiber
német
1978.01.05
kapusedző
Florian Wangler
német
1980.01.16
erőnléti edző
Andreas Beck
német
1976.02.25
erőnléti edző
Dr. Anke Steffen
német
1984.??.??
erőnléti edző
Vezetőség
Michael Zorc
német
1969.08.25
sportigazgató
Hans-Joachim Watzke
német
1956.06.21
vezérigazgató
Lars Ricken
német
1976.07.10
utánpótlás edző
Edwin Boekamp
német
1959.02.05
utánpótlás edző
Fritz Lünschermann
német
1955.09.30
edző
Wolfgang Springer
német
1948.07.05
utánpótlás igazgató
Thomas Treß
német
1966.01.31
gazdasági ügyvezető
Előljárók
Dr. Reinhard Rauball
német
1946.12.25
elnök
Gerd Pieper
német
1943.08.28
alelnök
Dr. Reinhold Lunow
német
1953.08.13
pénzügyviteli igazgató
Peer Steinbrück
német
1947.01.10
ügyvezető igazgató
Játékosmegfigyelők
Massimo Mariotti
svájci-német
1961.11.22
játékos-megfigyelő
Artur Platek
lengyel-német
1970.06.02
játékos-megfigyelő
Waldemar Wrobel
német
1970.01.02
játékos-megfigyelő
Ingo Preuß
német
1958.07.30
játékos-megfigyelő
Sven Mislintat
német
1972.11.05
játékos-megfigyelő
Benjamin Weber
német
1983.05.16
videó elemző
Orvosi stáb
Dr. Markus Braun
német
1966.08.12
csapatorvos
Thorben Voeste
német
1981.06.10
fizioterapeuta
Thomas Zetzmann
német
1970.12.14
fizioterapeuta
Peter Kuhnt
német
1962.01.20
fizioterapeuta