Címkék listázva: BVBBSC

Újabb rekordok a klubnál

A BVB megérdemelt győzelem kapujában állt, amíg a végzetes sípszó meg nem szólalt, hiszen a 19-10-es kapuralövési kísérlet mellett kevés hiányzott ahhoz, hogy az egyenlítés helyett 3-1 álljon az eredményjelzőn. Az egyenlítő találat előtt a Hertha is magára talált, öt lövésük az utolsó negyed órában indult útjára – viszont a BVB hat mérkőzés óta tartó győzelmi sorozata ezzel véget ért. …

Elolvasom

Götze: Két pontot eldobtunk

Mario Götze a drámai 2-2-es végeredmény után csalódottan értékelt: “Nem voltunk túl hatékonyak ma”. Véleményét a duplázó Jadon Sancho is megerősítette, valamint Roman Bürki véleménye is hasonló volt. A mérkőzés reakciói következnek. Mario Götze: “Ha a mérkőzés egészét nézzük, ez vereséggel ért fel, két pontot eldobtunk. Nem használtuk ki a második félidőben kiharcolt nagy lehetőségeket. Ami nagy pozitívum volt, hogy …

Elolvasom

Reakciók: Dárdai mérges, Bosz elégedett volt

A Borussia Dortmund hazai pályán lefocizta a Hertha Berlin csapatát, a találkozó után Dárdai Pál, Peter Bosz, Nuri Sahin és Mari Götze értékelt.

Elolvasom

BVB – BSC | A 22 éves Nuri Sahin vezérletével tartotta meg első helyét a Borussia – VIDEÓ!

A Bundesliga 2. fordulójának szombati játéknapján Dárdai Pál csapata látogatott a Signal Iduna Parkba.

Elolvasom

BVB – BSC | Ezúttal a legjobb 16 között találkozunk a Herthával

A tavalyi szezon után ismét összecsap a két együttes, ezúttal a legjobb 8 közé jutásért.

Elolvasom

BVB – BSC | Fordulatos mérkőzés, változatlan helyzet

Egy kemény, intenzív mérkőzésen zártak 1-1 góllal a felek.

Elolvasom

BVB – BSC | Erős kihívó a hazai rekord küszöbén

Nagy kihívás előtt áll a Borussia, a második helyen álló Hertha Berlint fogadják a pénteki játéknapon.