Címkék listázva: VfL Wolfsburg

Csúcsokat döngetve

Kemény küzdelem során, de 1-0-ra győzni tudott a Borussia a VfL Wolfsburg otthonában. Igaz, a hazaiak eggyel többször lőttek kapura (13-12), de ebből a 13 kísérletből 10 a büntetőterületen kívülről érkezett. Az egyetlen kapura tartó találatot a vendégeknél Marco Reus jegyezte, amiből rögtön győztes gól is született. A mérkőzés érdekességei következnek. Veretlen rajt: Lucien Favre tovább növelte a veretlenségi szériát, …

Elolvasom

Reus döntött, három pontot ért a wolfsburgi túra

A Bundesliga 10. fordulójában tovább növelte előnyét a Borussia, miután Marco Reus 27. percben érkezett találatával 1-0-ra legyőzte a vendéglátó Wolfsburg csapatát. Lucien Favre együttese immáron 15 tétmeccs óta veretlen. Nem sok jelenet játszódott le az első félidőben, és ez a kevés helyzet is egy gólt hozott: azonban ez három pontot is ért rögtön. Brooks ugyan majdnem öngólt jegyzett a …

Elolvasom

Bürki: úgy éreztük, hogy kézben tartjuk a meccset

Fontos pillanatokban mutatott be hatalmas védéseket a Wolfsburg ellen Roman Bürki. A svájci hálóőr a BVBtotal!-nak nyilatkozott a találkozót követően.

Elolvasom

Épül a jövő a Borussiánál

Jadon Sancho és Alexander Isak is a Wolfsburg elleni döntetlen alkalmával debütált bajnoki meccsen kezdőként a Dortmundban. Az angol 17, a svéd 18 éves, egyértelmű tehát, hogy Peter Stöger elkezdte építgetni a jövő csapatát.

Elolvasom

BVB – WOB | Se Aubameyang, se gól

Hiába játszott mezőnyfölényben, gól nélküli döntetlennel nyitotta a tavaszt a Borussia Dortmund.